Sekite mus Facebook | LinkedIn | Telefonai pasiteiravimui: +370 5 235 4000 | +370 6300 8300 | +370 630 19000

Apie mus

Vilniuje, pačiame centre įsikūręs dantų gydymo klinika Dental P.R.O. Jus pasitiks ne tik su profesionalia odontologų komanda, bet ir jaukia bei malonia aplinka.

Graži, švytinti šypsena užtikrina gerą savijautą, pasitikėjimą savimi bei dailią išvaizdą. Mūsų ilgametę patirtį turinti komanda, pasitelkdama naujausias technologijas, padarys viską, kad Jūs galėtumėte drąsiai šypsotis.

Dental P.R.O. dantų technologų laboratorijoje darbuojasi aštuonių patyrusių specialistų komanda. Jų dėka mes galime operatyviau ir kokybiškiau Jums teikti odontologijos paslaugas.

Netradicinė, tačiau jauki ir šilta aplinka leis pamiršti nemalonius potyrius odontologų kabinete. Dantų klinika yra įsikūrusi pačiame Vilniaus centre. Jūsų patogumui esame rezervavę automobilių stovėjimo vietas.

Dental P.R.O. mums reiškia tikslą paskatinti žmones profilaktiškai gydytis dantis tam, kad jiems nereikėtų patirti sudėtingų operacijų, sugaišti laiko bei išlaidų. Esant reikalui, pagelbėsime, bet, iš esmės, mes – už sveikus dantis!

Mūsų dantų klinika įsikūrė 2012 metais. Tai buvo kelių profesionalų, daugiau nei dešimtį metų besidarbavusių gerai Vilniuje žinomose klinikose, kūrybinis rezultatas. Ilgai teikę paslaugas, jie nusprendė, kad klientams reikia ne tik ypatingai aukštos kokybės dantų priežiūros paslaugų, bet ir estetiškos aplinkos, kiek įmanoma sušvelninančios ne visada malonų dantų gydymo procesą. Taip atsirado Dental P.R.O. – Vilniaus centre įsikūrusi implantologijos bei protezavimo klinika, kurioje klientą pasitinka profesionalūs specialistai, naujausia technika bei gydymo priemonės, stilinga, maloni aplinka. Viskas Jūsų patogumui!

Mūsų darbą liudija gražios klientų šypsenos bei malonūs atsiliepimai!

Dantų gydymo klinika Dental P.R.O. yra sudariusi sutartis su šiomis draudimo bendrovėmis:

Dantų gydymo klinika Dental P.R.O. žiniasklaidoje

MUS RODO:

Šiuolaikinis gydymas – implantavimas:

Dantų protezavimo stebuklai!

Endodontinis gydymas – turint klausimų rašykite mums čia arba el. paštu info@dentalpro.lt. Mielai atsakysime į visus jums rūpimus klausimus

Išsamiai apie dantų balinimą !

Gera burnos higiena ir tinkama dantų priežiūra yra kelias link sveikos šypsenos!

APIE MUS RAŠO:

Gyd. odontologės periodontologės Daivos Gelažienės straipsnis apie kenksmingus įpročius:

http://www.delfi.lt/sveikata/odontologija/5-iprociai-kurie-labai-kenkia-dantims.d?id=69140746

Puikus straipsnis apie fluorą:

http://www.delfi.lt/gyvenimas/grozis_ir_sveikata/odontologai-kritikams-naudojant-saikingai-fluoras-labai-naudingas.d?id=68915740

Dažnai pamirštame kokia svarbi burnos higiena. Puikus straipsnis apie tai!

http://www.medguru.lt/sveika-gyvensena/odontologija/netinkama-burnos-higiena-gali-sukelti-diabeto-ar-sirdies-ligas/

Odontologai pastebi tendenciją, kad dantų protezavimas atliekamas vis jaunesniems pacientams. Dėl prastos dantų būklės, dantys pašalinami ir pakeičiami protezais. Tokias tendencijas lemia pasikeitusi gyvenimo kokybė, minkštesnio maisto vartojimas, prasta dantų priežiūra ir bloga higiena.

http://www.medguru.lt/sveika-gyvensena/odontologija/del-prastos-dantu-bukles-vis-daugiau-lietuvos-jaunimo-netenka-dantu/

 “Dental P.R.O.”: vienintelis toks Lietuvoje pažangus 3D rentgeno aparatas:

http://www.medguru.lt/sveika-gyvensena/odontologija/dental-pro-vienintelis-toks-lietuvoje-pazangus-3d-rentgeno-aparatas/

12 įpročių, kurie gadina dantis:

http://www.medguru.lt/sveika-gyvensena/odontologija/12-iprociu-kurie-gadina-dantis/