Sekite mus Facebook | LinkedIn | Telefonai pasiteiravimui: +370 5 235 4000 | +370 6300 8300 | +370 630 19000

Dantų balinimas

Tik nedaugelis žmonių turi natūraliai baltus dantis, todėl jau daugybę metų yra ieškoma būdų, kaip dantis pašviesinti. Jų spalva priklauso nuo įvairių veiksnių: genetinio paveldėjimo, rūkymo, kavos ar kitų dažančių maisto produktų, nuo vartojamų vaistų, buvusio gydymo, amžiaus, kitų priežasčių. Dantų balinimas Vilniuje atliekamas prieš tai sužinant jų spalvos pakitimų priežastis, nes nuo to priklauso ir rezultatai.

BALINIMAS ZOOM LEMPA

Pagaliau rastas pažangus bei saugus sprendimo būdas – balinimas Philips ZOOM! WhiteSpeed lempa.

Philips ZOOM! WhiteSpeed –  tai saugi naujos kartos kabinetinio dantų balinimo sistema. Klinikiniais tyrimais patvirtinta, kad su ZOOM! WhiteSpeed dantis išbalinsite iki 8 atspalvių! LED lempa skleidžia mėlynos spalvos šviesos bangos spektrą ir aktyvuoja balinimo gelį, todėl dantys išbąla greičiau. Pacientai balinimo procedūros metu jaučiasi patogiai, nes tik ZOOM balinimo geliuose yra amorfinio kalcio fosfato (ACP), kuris užpildo emalio paviršiaus mikrodefektus, jis tampa lygesnis ir blizgesnis bei sumažina dantų jautrumą. Vis dėl to, svarbiausia tai, kad balinimo gelio vandenilio peroksido koncentracija yra tik 6 proc. ir tai atitinka naujosios ES Kosmetikos direktyvos reikalavimus (2012 m.).

Proceso metu šviesinamos tik organinės kilmės dėmės, o dantų struktūra lieka nepakitusi!

Ši procedūra trunka iki pusantros valandos, yra saugi, neskausminga, efektyvi. Pranašumas pastebimas prieš visas kitas balinimo priemones, nes tai nesukelia dantų jautrumo, rezultatai matomi iš karto ir išlieka labai ilgai, poveikis efektyvus, balinamosios medžiagos nepatenka į organizmą. Procedūra atliekama patyrusio specialisto. Pacientui paaiškinami visi balinimo privalumai ir trūkumai bei kokio režimo reikės laikytis po procedūros.

Prieš atliekant balinimo procedūrą privaloma atlikti burnos higieną.

Savaitę rekomenduojama nevalgyti ir negerti jokių dažančių produktų – kavos, arbatos, raudonojo vyno, burokėlių ir kitų. Taip yra todėl, kad iškart po balinimo dantų paviršius yra imlesnis įvairioms dažančioms medžiagoms.

Dantų balinimas lazeriu

Reikėtų nepamiršti, kad:

  • Plombos, vainikėliai, laminatės nebąla. Todėl po balinimo gali tekti pakeisti senas priekines matomas plombas bei vainikėlius.
  • Negyvi dantys nebąla. Jų balinimui yra taikomas vadinamasis vidinis balinimas, kai dantis balinamas ne iš išorės.

Bet kurios iš šių procedūrų taikymo galimybes, būtinumą, eigą, saugumą paaiškins bei į visus rūpimus klausimus Jums atsakys Dental P.R.O. klinikos burnos higienistas konsultacijos metu.

 

Kiek kainuoja dantų balinimo paslaugos?

Negyvo danties balinimas € 40,00
Dantų balinimas kapomis (abu žandikauliai) € 145,00
Balinimo kapa € 100,00
Dantų balinimas Philips Zoom lempa (abu žandikauliai) € 315,00

*Detaliau apie kainas mūsų svetainės skiltyje “Kainos”

 

Kyla klausimų? Skambinkite 8 630 19000.