Sekite mus Facebook | LinkedIn | Telefonai pasiteiravimui: +370 5 235 4000 | +370 6300 8300 | +370 630 19000

Dantų implantavimas

Dantų implantacijos paprastai prireikia netekus vieno ar keleto dantų. Tai pažangiausias ir idealiausias būdas atkurti trūkstamus dantis, nes implantai imituoja natūralią danties formą ir funkcionuoja kaip natūralūs dantys. Ši procedūra taikoma bet kokio amžiaus pacientams nuo 18–20 metų, garbus amžius taip pat nėra priežastis atsisakyti gydymo implantais. Individualią kiekvieno paciento situaciją įvertins ir gydymo alternatyvas pasiūlys gydytojas odontologas-ortopedas konsultacijos metu.

Dantų implantavimas Vilniuje kokybiškais implantais pagamintais Šveicarijoje ir Vokietijoje – tai jokio nepatogumo nekeliantis būdas susigrąžinti vieną, kelis ar visus prarastus dantis ir vėl džiaugtis kokybišku gyvenimu.

implantologija_sulietas_1

Kodėl dantų implantacija laikoma protingu pasirinkimu?

Jeigu į šią procedūrą žiūrite skeptiškai arba paprasčiausiai nesate įsitikinęs, kad implantai Jums, skaitykite toliau ir, galbūt, nuomonę pakeisite. Žemiau išvardinti punktai taip pat atsako į dažnai pacientų užduodamus klausimus.

 • Tai – ne vien estetinė procedūra. Dantų implantai sugrąžina normalią kramtymo funkciją, kuri labai svarbi bendrai organizmo sveikatai, nes, atsiradus dantų defektams, kinta mitybos įpročiai, vėliau galintis išsivystyti į skrandžio bei kitas ligas.
 • Kitaip nei naudojant tiltines konstrukcijas trūkstamiems dantims atstatyti (žr. „Dantų protezavimas“), protezuojant implantais nėra šlifuojami greta esantys dantys. Tai ypač svarbu tada, kai gretimi dantys yra sveiki ir protezavimas jiems nereikalingas.
 • Gretimi dantys bei dantenos yra apsaugomi nuo didelės apkrovos, kuri būdinga nešiojant išimamus protezus ar tiltines konstrukcijas.
 • Implantuojant išsaugomas kaulinis audinys, kuriame įsitvirtinę dantys. Netekus danties, toje vietoje kaulas ima tirpti, žandikaulis silpnėja, pakinta veido forma ir po kurio laiko tai gali tapti net žandikaulio lūžio priežastimi. Implantai imituoja danties šaknį, todėl kaulinis audinys nenyksta. Svarbu paminėti, kad implantavimą taikyti galima tik esant pakankamam kaulo storiui, taigi kai kuriais atvejais prireikia kaulo augmentacijos, kurios metu kaulas yra „atauginamas“.
 • Šiuolaikinė medicina leidžia užtikrinti labai natūralią danties išvaizdą.
 • Dažnai implantai – tai vienintelis būdas išvengti protezų. Kiekvieną dantį pakeisti implantu nėra būtina, kadangi, net ir tada, kai trūksta daugumos ar visų dantų, 4–8 implantai sudarys galimybę turėti neišimamus protezus.
 • Jeigu dantų implantus tinkamai prižiūrėsite, jie puikiai funkcionuos 30 ar daugiau metų.

Kaip vyksta dantų implantavimas?

Iki implantacijos:

 • Konsultacija su gydytoju burnos chirurgu-implantologu, kuris įvertina paciento situaciją ir pasiūlo gydymo variantus.
 • Gali būti taikomos papildomos procedūros, reikalingos sėkmingam implanto prigijimui – burnos higiena, kaulo regeneracijos procedūra, kompiuterinės tomografijos tyrimas.

Implantacija:

 • Procedūra atliekama vietinėje nejautroje, todėl skausmas visiškai nejaučiamas.
 • Padaroma keletas nedidelių pjūvių ir atkeliamas dantenų lopinėlis. Toje vietoje suformuojama vieta implantui ir šis įsriegiamas į kaulą.
 • Dantenos susiuvamos, o siūlai išimami po 10–14 dienų.
 • Titanas, iš kurio gaminami implantai, puikiai biologiškai dera su kauliniu audiniu ir su juo suauga. Tam prireikia 3–6 mėnesių, priklausomai nuo to, koks implantas buvo sriegtas, bei į kokį kaulą – tikrą ar priaugintą. Titanas nesukelia alergijų ar ligų.
 • Visa procedūra trunka iki valandos, o dažnai ir trumpiau, kadangi ji nėra sudėtinga. Vieno apsilankymo metu galima įsriegti ir daugiau implantų, todėl prireikus atstatyti kelis dantis, daug vizitų planuoti nereikės. Jau sekančią dieną po procedūros jausitės puikiai ir darbingai.

 

Dantų implantavimo kainos

Paslauga Kaina:
Chirurginis gidas (vienam žandikauliui) € 200,00
Straumann SLA Roxolid implantas, Šveicarija (1-as) € 690,00
Straumann SLA Roxolid implantas, Šveicarija (2-as, 3-ias ir kiti, implantuojnt tuo pačiu metu) € 610,00
Straumann SL Active Roxolid greito prigijimo implantas. Šveicarija (1-as) € 850,00
Straumann SL Active Roxolid greito prigijimo implantas. Šveicarija (2-as, 3-ias ir kiti) € 765,00
Medentika implantas, Vokietija (1-as) € 550,00
Medentika implantas, Vokietija (2-as, 3-ias ir kiti) € 510,00
Gijimo galvutės pritvirtinimas prie implanto € 60,00
Papildomų medžiagų panaudojimas (MUCODERM, CERABONE) € 80,00 – 220,00

*Detaliau apie kainas – mūsų svetainės skiltyje “Kainos”

 

Dantų implantavimas Vilniuje su dantų implantologijos ir protezavimo klinika Dental P.R.O. – puiki sveikata ir plati šypsena Jums.

 

Po implantacijos:

Implantui prigijus atidengiama jo viršutinė dalis ir prie jos pritvirtinama nedidelė detalė, kuri per 2–3 savaites suformuoja dantenose vietą būsimam vainikėliui.

implantavimas_1

Dantų implantavimas kaina

Atsižvelgiant į individualią paciento situaciją, gaminami metalo ar cirkonio keramikos vainikėliai arba tiltinės konstrukcijos, jie pritvirtinami prie implantų ir vėl galima kokybiškai kramtyti bei šypsotis.

Dantų implantavimas Vilniuje Dantų implantavimas Vilnius implantavimas_5

Bet kurios iš šių procedūrų taikymo galimybes ir būtinumą, eigą, saugumą paaiškins ir į visus rūpimus klausimus Jums atsakys Dental P.R.O klinikos burnos chirurgas konsultacijos metu.