Sekite mus Facebook | LinkedIn | Telefonai pasiteiravimui: +370 5 235 4000 | +370 6300 8300 | +370 630 19000

Terapinis dantų gydymas

Terapinis dantų gydymas, paprasčiau vadinamas tiesiog dantų plombavimu, taikomas esant dantų ėduoniui, danties skilimui ar lūžiui, nusidėvėjimui, prireikus pakeisti senas, nekokybiškas plombas ar tiesiog norint suteikti šypsenai daugiau estetikos. Tai – odontologinė paslauga, aktuali įvairaus amžiaus pacientams (tiek vaikams, tiek suaugusiems), kuri, laiku suteikta, gali padėti išvengti sudėtingesnių ir kainos atžvilgiu brangesnių dantų gydymo metodų.
Priklausomai nuo individualaus klinikinio atvejo, mūsų klinikoje terapinis dantų gydymas gali būti atliekamas taikant ne tik vietinę nejautrą, bet ir su sedacija. Tiesa, jei ėduonis diagnozuojamas ir pradedamas gydyti pradinėje stadijoje, procedūra jokio diskomforto nesukelia ir pacientui nuskausminimas nėra būtinas.

Terapinio dantų gydymo procedūros

Žemiau pateiktos odontologinės procedūros, kurias apima terapinis dantų gydymas.

Kuo greičiau pastebimas dantų ėduonis (kariesas), tuo šio gydymas yra paprastesnis ir reikalaujantis mažiau intervencijos. Esant pradinei stadijai, ėduonis gali būti gydomas be dantų gręžimo ir plombavimo, danties audinį stiprinant specialiomis mineralinėmis medžiagomis, kalcio, fluoro preparatais.

  • Senų dantų plombų pakeitimas naujomis

Seniau uždėtos plombos, lyginant su šiuolaikinėmis, turi didelį traukimosi koeficientą, lemiantį, jog tarp danties ir plombos paviršiaus ilgainiui atsiranda plika akimi nepastebimi mikrotarpai. Pro juos patenka bakterijos, kaupiasi maisto likučiai, tad kyla rizika, jog dantis ir vėl pradės gesti ar net, plonėjant sienelei, nulūš ar suskils. Siekiant to išvengti, senos plombos turėtų būti pakeičiamos naujomis, kurios yra kokybiškos, tvirtos bei estetiškos.

Tai – konservatyvusis gydymo būdas, skirtas pagražinti dantis, esant šių spalvos pakitimui, ėduonies ar patirtų traumų sąlygotiems dantų pažeidimams, nudilimui, netaisyklingam sudygimui, dideliems tarpams tarp dantų ir kita.

  • Nuskilusių dantų atstatymas

Naudojant aukščiausios kokybės plombines medžiagas, užtikrinamas itin estetiškas bei ilgaamžis nuskilusių dantų atkūrimas.

Tik išsiaiškinus priežastis, sukeliančias dantų jautrumą, gali būti taikomas konkrečioje situacijoje efektyviausias gydymas. Vienam pacientui gali pakakti pakeisti dantų skalavimo skystį į specialų, sudėtyje turintį fluoro, tuo tarpu kitiems reikalingos specialios fluoro lako/gelio aplikacijos ar apsinuoginusios danties kaklelio plombavimas.

Kaip žinoti, kada Jums yra reikalingas terapinis dantų gydymas?

Skausmas (itin dažnai pasireiškiantis šaltus ar saldžius produktus bei gėrimus), pastebimi danties spalvos pokyčiai ar skylutės, iš burnos sklindantis nemalonus burnos kvapas: požymiai, įspėjantys, jog dantis yra apėmęs kariesas ir, norint išvengti rimtesnių pasekmių (pavyzdžiui, danties uždegimo, dantenų uždegimo ir kita) bei su tuo susijusio sudėtingesnio, brangesnio gydymo, kuo greičiau būtinas terapinis dantų gydymas.
Kai kariesas dar tik formuojasi, šį pastebėti plika akimi sudėtinga. Tad šioje vietoje itin reikšmingi tampa reguliarūs profilaktiniai vizitai, kurių metu pastebimas paviršinis kariesas ir, pritaikius tinkamą gydymą, užkertamas kelias jo plitimui.
Besilaukiančios moterys dėl hormonų bei kitų pokyčių organizme susiduria su dažnesnėmis burnos sveikatos problemomis, tad terapinis dantų gydymas aktualus ir nėštumo metu.

Kiek kainuoja terapinis dantų gydymas?

Plombavimas € 35,00 – 120,00
Danties restauravimas € 140,00 – 180,00
Estetinis pilnas danties atstatymas € 205,00
Gilios ertmės atstatymas € 205,00
Kanalo valymas ir formavimas € 45,00 – 65,00
Lužgalio šalinimas iš kanalo € 45,00 – 73,00
Kaiščio šalinimas € 45,00 – 90,00
Vaikų dantų nuvalymas ir higienos apmokymas € 15,00
Profesionali vaikų dantų higiena € 40,00
Profilaktinis vaikų dantų patikrinimas € 15,00
Vaikų dantų apnašų nuvalymas € 12,00
Vaikų dantų dengimas silantais € 15,00 – 45,00
Vaikų dantų plombavimas € 25,00 – 40,00

*Detaliau apie kainas – mūsų svetainės skiltyje “Kainos”

Registruotis terapiniam dantų gydymui galite sau priimtiniausiu būdu:

  • Skambinant telefonu +370 5 235 4000, +370 6300 8300, +370 630 19000
  • Internetu, kreipiantis el. paštu info@dentalpro.lt
  • Atvykus į Dental P.R.O. kliniką Vilniuje, Lvovo g. 89A